+370 37 409141 info@kaunounija.lt Visi kontaktai
local_phone local_phone

Būsto paskolos Ispanijoje skaičiuoklė

Paskolos suma €Suma:
- +
Paskolos terminas mėn.Terminas:
- +
Mėn. įmoka
Palūkanos
%
BVKKMN
%
Visa paskolos kaina
GRĄŽINIMO GRAFIKAS

Jūsų duomenys

Vardą rašykite lietuviškomis raidėmis
Pavardę rašykite lietuviškomis raidėmis

Sutinku, kad mano duomenys būtų naudojami rinkodaros tikslais.

Kodėl verta paskolą būstui Ispanijoje imti kredito unijoje?

Paskolos suma

iki 300 000 Eur

Grąžinimo laikotarpis

iki 30 metų

Palūkanų marža

nuo 4%

Įsigyjamą būstą finansuojame iki 100 proc. kainos

Užtikrinimas NT įkeitimu Lietuvoje

Kredito lėšos yra nukreipiamos būsto įsigijimui užsienyje

Kaip gauti paskolą būstui Ispanijoje?

1. Užpildykite paraišką internetu
2. Gaukite asmeninį pasiūlymą
3. Pasirašome sutartį.
PATEIKTI UŽKLAUSĄ PATEIKTI UŽKLAUSĄ

Dažniausiai užduodami klausimai

Visi klausimai
add_circle_outline

Kokį turtą galima įsigyti pasinaudojus paskola būstui Ispanijoje?

add_circle_outline

Kokį turtą galima įsigyti pasinaudojus paskola būstui Ispanijoje?

Paskola būstui Ispanijoje yra skirta fiziniams asmenims įsigyti užbaigtą (t. y. pilnai įrengtą ir be ribojimų galimą eksploatuoti) būstą Ispanijos žemyninėje dalyje arba salose (pvz. Kanarų salose). Kalbant apie būsto tipą, klientai gali rinktis skirtingų rūšių būstų:
 • gyvenamasis namas (ar jo dalis) su žemės sklypu arba be jo;
 • kotedžas;
 • butas (apartamentai);
 • studijos tipo butas.
add_circle_outline

Koks turtas gali būti įkeistas už paskolą būstui Ispanijoje?

add_circle_outline

Koks turtas gali būti įkeistas už paskolą būstui Ispanijoje?

Yra galimi 2 variantai:
 1. Perkamas Būstas užsienyje, tačiau prievolės įvykdymo užtikrinimui įkeičiamas kitas Unijai priimtinas NT Lietuvoje (kuris nėra įkeistas kitiems kreditoriams).
 2. Perkamas Būstas užsienyje, tačiau prievolės įvykdymo užtikrinimui įkeičiamas kitas Unijai priimtinas NT, kuris yra jau yra įkeistas kitam kreditoriui Lietuvoje už kredito gavėjo paskolą. Tokiu atveju galime pasiūlyti refinansuoti paskolos likutį iš kito kreditoriaus bei papildomai suteikti paskolos sumą Būsto užsienyje įsigijimui.
add_circle_outline

Kas gali gauti paskolą būstui Ispanijoje ir kaip yra vertinamos gaunamos pajamos?

add_circle_outline

Kas gali gauti paskolą būstui Ispanijoje ir kaip yra vertinamos gaunamos pajamos?

Kauno regiono kredito unijoje paskolą būstui Ispanijoje gali gauti Lietuvoje gyvenantys pilnamečiai asmenys. Šios paskolų rūšies bendrieji reikalavimai nesiskiria nuo įprasto būsto paskolos.
add_circle_outline

Kokiam terminui galima gauti paskolą ?

add_circle_outline

Kokiam terminui galima gauti paskolą ?

Pagal atsakingo skolinimosi taisykles maksimalus būsto paskolos laikotarpis gali būti iki 30 metų, bet neilgesniam laikotarpiui nei kredito gavėjui sukaks 70 metų.
add_circle_outline

Kokio dydžio paskolą galima gauti?

add_circle_outline

Kokio dydžio paskolą galima gauti?

Maksimali finansuojama paskolos suma yra 300 000 EUR. Finansuojama suma priklauso nuo kas mėnesį gaunamų pajamų, įkeičiamo turto rinkos vertės, paskirties bei baigtumo:
 • Gyvenamosios paskirties NT: <= 85 % (Jei turtas yra ne Vilniuje, Kaune, finansavimas mažinamas 5 %; jei turto baigtumas mažesnis kaip 75 %,  finansavimas mažinamas 5 %). Jei tai antroji paskolos gavėjo paskola su NT įkeitimu, visais atvejais finansavimas yra ne aukštesnis kaip 70 %.
 • Pradinis įnašas kliento nuosavomis lėšomis yra ne mažesnis kaip 15 proc. nuo perkamo turto kainos arba rinkos vertės. Reikalinga pateikti įkeičiamo ir įsigyjamo turto vertinimo ataskaitą.
add_circle_outline

Kaip pateikti paraišką paskolai?

add_circle_outline

Kaip pateikti paraišką paskolai?

Paraišką paskolai galite pateikti dviem būdais:
 1. Internetu (greičiausias būdas). Paskolos skaičiuoklėje pasirinkę Jus dominantį paskolos produktą, sumą ir terminą (vėliau juos dar galėsite pakeisti) spauskite "Pildyti paraišką". Užpildykite trumpą paraišką ir patvirtinkite savo tapatybę Jums patogiu būdu. Viskas, Jūsų paraišką gavome ir artimiausiu metu Jums pateiksime paskolos pasiūlymą.
 2. Kredito unijos būveinėje. Paraišką paskolai galite pateikti ir kredito unijos būveinėje. Taupant Jūsų laiką, siūlome iš anksto rezervuoti susitikimo laiką.
Jei dar nesate tikri dėl savo poreikių ar galimybių, visuomet galite pasitarti su mūsų paskolų vadybininku. Šiuo atveju yra geriausia palikti užklausą ir paskolų vadybininkas su Jumis susisieks artimiausiu metu.
add_circle_outline

Ką reiškia narystė kredito unijoje?

add_circle_outline

Ką reiškia narystė kredito unijoje?

 • Kredito unijos nariai gali naudotis visomis kredito unijos paslaugomis. Taip pat nariai turi teisę balsuoti visuotiniuose kredito unijos narių susirinkimuose ir taip dalyvauti kredito unijos valdyme. Dalyvavimas kredito unijos valdyme yra nario teisė, bet ne pareiga.
 • Bendrai, kredito unijos nariai neprisiima jokios rizikos, susijusios su kredito unijos veikla. Tačiau svarbu žinoti, kad kredito unijos veiklos nesėkmės atveju nariai rizikuoja prarasti turimus pajus.
add_circle_outline

Kas yra pajus?

add_circle_outline

Kas yra pajus?

Išskiriami dviejų rūšių pajai – pagrindinis ir papildomas. Pagrindinis pajus yra privalomas stojant į uniją, jo minimalus  dydis yra 30 Eur. Papildomasis pajus paprastai yra susijęs su kreditavimu. Unijos savo nuožiūra gali nusistatyti skirtingas papildomo pajaus išpirkimo taisykles. Svarbu žinoti, kad pajus nėra indėlis, todėl pajui netaikomas indėlių draudimas. Pajų grąžinimo taisyklės:
 1. Pagrindiniai pajai grąžinami tik pasibaigus unijų finansiniams metams ir įvertinus unijos patirtus nuostolius. Jei unija patyrė nuostolių – šie nuostoliai privalo būti išskaičiuoti iš papildomų pajų, prieš juos grąžinant.
 2. Papildomi pajai grąžinami tik pasibaigus unijų finansiniams metams ir įvertinus unijos patirtus nuostolius. Jei unija patyrė nuostolių – šie nuostoliai privalo būti išskaičiuoti iš papildomų pajų, prieš juos grąžinant.
add_circle_outline

Paskolos suteikimo žingsniai.

add_circle_outline

Paskolos suteikimo žingsniai.

Būsto užsienyje kredito dokumentus sutvarkysite be vargo, jeigu aiškiai žinosite kada, kam ir kokius dokumentus pateikti. 1. Atlikite įkeičiamo NT Lietuvoje ir perkamo NT užsienyje turto vertinimą. 2. Pateikite paraišką kreditui. Paraišką paskolai galite pateikti dviem būdais:
 • Internetu (greičiausias būdas). Paskolos skaičiuoklėje pasirinkę Jus dominantį paskolos produktą, sumą ir terminą spauskite "Pildyti paraišką". Užpildykite trumpą paraišką ir patvirtinkite savo tapatybę Jums patogiu būdu. Viskas, Jūsų paraišką gavome ir artimiausiu metu Jums pateiksime paskolos pasiūlymą.
 • Kredito unijos buveinėje. Paraišką paskolai galite pateikti ir kredito unijos buveinėje. Taupant Jūsų laiką, siūlome iš anksto rezervuoti susitikimo laiką.
Jei dar nesate tikri dėl savo poreikių ar galimybių, visuomet galite pasitarti su mūsų paskolų vadybininku. Šiuo atveju yra geriausia pateikti užklausą ir paskolų vadybininkas artimiausiu metu su Jumis susisieks. 3. Gavę kredito unijos teigiamą sprendimą pasirašykite paskolos sutartį. Paskolos sutarties projektą iš anksto jums atsiųsime el. paštu – atidžiai jį peržiūrėkite. Visus kilusius klausimus galėsime aptarti susitikimo metu – jei kreditą imate su sutuoktiniu (bendraskoliu), atvykite kartu. 4. Gaukite teismo leidimą įkeisti būstą (jei įkeičiamas vienintelis šeimai priklausantis gyvenamosios paskirties turtas).Teismo leidimo nereikia, jei turite kitą būstą, kuris yra įregistruotas Šeimos turtu. 5. Apdrauskite įkeičiamą būstą. Bendradarbiaudami su Gjensidige draudimo bendrove, turto draudimo pasiūlymą gali pateikti jus aptarnaujnatis paskolų vadybininkas. 6. Įkeiskite turtą. Jums patogų susitikimo laiką su notaru suderins paskolų vadybininkas. Paskola – Jūsų rankose! Tereikės pateikti mums prašymą, o paskolą išmokėsime jau kitą darbo dieną po nekilnojamojo turto įkeitimo.
Visi klausimai

Reikia pagalbos?

Jei turite klausimų ar kyla neaiškumų - kreipkitės. Mūsų komanda visada pasiruošusi padėti.

Visi Kontaktai
Raminta Laužonienė
Paskolų vadybininkė
+37061649098 raminta@kaunounija.lt
Ramūnas Jančauskas
Projektų vadovas
+37061648298 ramunas@kaunounija.lt
Roberta Keizikienė
Paskolų vadybininkė
+37061837280 roberta@kaunounija.lt