+370 37 409141 info@kaunounija.lt Visi kontaktai
local_phone local_phone

Apie mus

Istorija

Kauno regiono kredito unija įsteigta 2002 metais Jurbarko rajone Klausučių kaime. Per daugiau nei 15 veiklos metų kredito unija subūrė platų lojalių klientų ratą ir tapo viena iš pagrindinių kredito įstaigų savo veiklos teritorijoje.

Siekiant plėsti klientų skaičių 2019 metais Kauno regiono kredito unija atidarė skyrių Kauno mieste. Šiuo metu kredito unija vienija daugiau nei 2000 narių ir priklauso Lietuvos centrinei kredito unijai bei yra Lietuvos kredito unijų (LKU) asociacijos narė.

Kredito unijos misija – teikti patogias finansines paslaugas už sąžiningą kainą. Didžiausią dėmesį kredito unija skiria Kauno regiono gyventojams ir smulkiajam verslui.

Valdymas

Marius Barys
Valdybos narys

Marius – finansų profesionalas, turintis daugiau nei 8 metų vadovaujamo ir valdybos nario darbo patirtį įvairiose įmonėse. 2014-2018 m. Marius vadovavo investiciniam fondui „Mundus”, kurį 2018 metais įsigijo AB „Invalda”. Taip pat Marius ėjo valdybos nario pareigas AB „Giraitės ginkluotės gamykla” ir UAB „NT Valdos”.

Studijavo Stokholmo ekonomikos mokykloje Rygoje ir Mastrichto universitete. Finansų ekonomikos magistras. Nuo 2013 m. – sertifikuotas finansų analitikas (CFA).

Skaityti plačiau Skaityti plačiau
Justas Tolpežninkas
Valdybos narys

Justas yra finansinių IT produktų kūrimo specialistas, kaupęs darbo patirtį užsienio bankuose, finansų technologijų kompanijose (angl. fintech) ir Lietuvos kredito unijų sektoriuje.

Verslo vadybos ir administravimo bakalauras, ISM universitetas (šiuo metu akademinėse atostogose).

Skaityti plačiau Skaityti plačiau
Aleksandr Gogolev
Valdybos narys

Aleksandr yra teisininkas, advokatas, advokatų kontoros „Pro Law” partneris. Teisinės praktikos sritys: įmonių teisė, bankroto ir restruktūrizavimo teisė, sutarčių teisė, šeimos teisė ir teisminiai ginčai.

Teisės magistras, Mykolo Riomerio universitetas.

Skaityti plačiau Skaityti plačiau
Aistė Aliukonienė
Valdybos narė

Aistė yra rinkodaros ekspertė, turinti daugiau nei 5 metų patirtį rengiant ir įgyvendinant sėkmingas rinkodaros strategijas. Šiuo metu Aistė yra Unoparks rinkodaros ir pardavimų vadovė.

Rinkodaros ir komunikacijos bakalauras, Vilniaus universitetas.

Skaityti plačiau Skaityti plačiau
Paulius Didžiulis
Paskolų komiteto pirmininkas

Paulius – kreditavimo srities profesionalas, turintis daugiau nei 10 metų darbo patirtį Luminor ir Citadele bankuose, kur buvo atsakingas už smulkaus ir vidutinio verslo kreditavimo projektus.

Ekonomikos magistras, studijavo ISM ir Varšuvos universitetuose.

Skaityti plačiau Skaityti plačiau