+370 37 409141 info@kaunounija.lt Visi kontaktai
local_phone local_phone

Paskola būsto remontui

Paskolos suma €Suma:
- +
Paskolos terminas mėn.Terminas:
- +
Mėn. įmoka
Palūkanos
%
BVKKMN
%
Visa paskolos kaina
GRĄŽINIMO GRAFIKAS

Jūsų duomenys

Vardą rašykite lietuviškomis raidėmis
Pavardę rašykite lietuviškomis raidėmis

Sutinku, kad mano duomenys būtų naudojami rinkodaros tikslais.

Apie paskolas būsto remontui

Kauno regiono kredito unijos paskola būsto remontui – tai praktiškas ir patogus sprendimas nekilnojamojo turto įrengimui, rekonstrukcijai ir atnaujinimui. Paskola suteikiama be būsto įkeitimo, finansavimas siekia iki 14 500 Eur. Neatidėliokite remonto darbų, – gyvenkite jaukiuose ir patogiuose namuose jau šiandien! Įsigykite būsto remontui reikalingas medžiagas, įrankius, atlikite suplanuotus rekonstrukcijos ar būsto renovacijos darbus ir pasamdykite specialistus. Paskolos grąžinimo terminas siekia iki 5 metų. Paskolos paraišką galite pateikti internetu. Užtikriname greitą ir lankstų paskolos suteikimą.

Kodėl verta rinktis paskolą būsto remontui?

Paskolos suma
iki 14 500 €
be įkeitimo

Grąžinimo terminas

iki 60 mėn.

Būsto įrengimui, rekonstrukcijai ar atnaujinimui.

Kaip gauti paskolą būsto remontui?

1. Užpildykite paraišką internetu
2. Gaukite asmeninį pasiūlymą
3. Pasirašome sutartį.
PATEIKTI UŽKLAUSĄ PATEIKTI UŽKLAUSĄ

Dažniausiai užduodami klausimai

Visi klausimai
add_circle_outline

Ar galima vartojimo paskolą grąžinti anksčiau laiko?

add_circle_outline

Ar galima vartojimo paskolą grąžinti anksčiau laiko?

Taip, vartojimo paskolą galima grąžinti anksčiau laiko be jokių papildomų mokesčių.
add_circle_outline

Ką reiškia narystė kredito unijoje?

add_circle_outline

Ką reiškia narystė kredito unijoje?

  • Kredito unijos nariai gali naudotis visomis kredito unijos paslaugomis. Taip pat nariai turi teisę balsuoti visuotiniuose kredito unijos narių susirinkimuose ir taip dalyvauti kredito unijos valdyme. Dalyvavimas kredito unijos valdyme yra nario teisė, bet ne pareiga.
  • Bendrai, kredito unijos nariai neprisiima jokios rizikos, susijusios su kredito unijos veikla. Tačiau svarbu žinoti, kad kredito unijos veiklos nesėkmės atveju nariai rizikuoja prarasti turimus pajus.
add_circle_outline

Kaip pateikti paraišką paskolai?

add_circle_outline

Kaip pateikti paraišką paskolai?

Paraišką paskolai galite pateikti dviem būdais:
  1. Internetu (greičiausias būdas). Paskolos skaičiuoklėje pasirinkę Jus dominantį paskolos produktą, sumą ir terminą (vėliau juos dar galėsite pakeisti) spauskite "Pildyti paraišką". Užpildykite trumpą paraišką ir patvirtinkite savo tapatybę Jums patogiu būdu. Viskas, Jūsų paraišką gavome ir artimiausiu metu Jums pateiksime paskolos pasiūlymą.
  2. Kredito unijos būveinėje. Paraišką paskolai galite pateikti ir kredito unijos būveinėje. Taupant Jūsų laiką, siūlome iš anksto rezervuoti susitikimo laiką.
Jei dar nesate tikri dėl savo poreikių ar galimybių, visuomet galite pasitarti su mūsų paskolų vadybininku. Šiuo atveju yra geriausia palikti užklausą ir paskolų vadybininkas su Jumis susisieks artimiausiu metu.
add_circle_outline

Kas gali tapti kredito unijos nariu?

add_circle_outline

Kas gali tapti kredito unijos nariu?

Kredito unijos nariais gali būti pilnametystės sulaukę Lietuvos piliečiai ir Lietuvoje registruotos įmonės. Tiesa, stambaus verslo įmonės negali būti kredito unijos nariais. Tam, kad tapti nariu, reikia užpildyti prašymą ir sumokėti minimalų pajinį įnašą – 30 Eurų.
add_circle_outline

Kas yra centrinė kredito unija?

add_circle_outline

Kas yra centrinė kredito unija?

Centrinė kredito unija yra kredito unijas vienijanti organizacija. Centrinė kredito unija atlieka eilę svarbių funkcijų:
  1. Atlieka vienijamų kredito unijų veiklos priežiūrą ir inspektavimus;
  2. Renka įmokas į kredito unijų Stabilizacinį fondą, jį valdo ir administruoja;
  3. Teikia kredito unijoms svarbias paslaugas: kuria ir administruoja svarbiausias informacines sistemas, rengia unijų darbo tvarkas, rengia ir įgyvendina grupės rinkodaros strategiją, konsultuoja kredito unijas įvairiais veiklos klausimais ir pan.
 
  • Lietuvoje veikia dvi centrinės kredito unijos: Lietuvos Centrinė kredito unija (LCKU, vienija 52 kredito unijas) ir Lietuvos Jungtinė centrinė kredito unija (JCKU, vienija 10 kredito unijų). Kauno regiono kredito unija priklauso Lietuvos Centrinės kredito unijos (LCKU) grupei.
add_circle_outline

Kas yra pajus?

add_circle_outline

Kas yra pajus?

Išskiriami dviejų rūšių pajai – pagrindinis ir papildomas. Pagrindinis pajus yra privalomas stojant į uniją, jo minimalus  dydis yra 30 Eur. Papildomasis pajus paprastai yra susijęs su kreditavimu. Unijos savo nuožiūra gali nusistatyti skirtingas papildomo pajaus išpirkimo taisykles. Svarbu žinoti, kad pajus nėra indėlis, todėl pajui netaikomas indėlių draudimas. Pajų grąžinimo taisyklės:
  1. Pagrindiniai pajai grąžinami tik pasibaigus unijų finansiniams metams ir įvertinus unijos patirtus nuostolius. Jei unija patyrė nuostolių – šie nuostoliai privalo būti išskaičiuoti iš papildomų pajų, prieš juos grąžinant.
  2. Papildomi pajai grąžinami tik pasibaigus unijų finansiniams metams ir įvertinus unijos patirtus nuostolius. Jei unija patyrė nuostolių – šie nuostoliai privalo būti išskaičiuoti iš papildomų pajų, prieš juos grąžinant.
add_circle_outline

Kuo kredito unija skiriasi nuo komercinio banko?

add_circle_outline

Kuo kredito unija skiriasi nuo komercinio banko?

Tikslinga išskirti šiuos esminius skirtumus:
  1. Valdymas. Kredito unijos nariai gali balsuoti per visuotinius narių susirinkimus ir taip dalyvauti kredito unijos valdyme. Svarbu tai, kad priimant sprendimus galioja principas “Vienas narys – vienas balsas”, todėl kredito unijos yra valdomos demokratiškai. Komerciniai bankai yra akcinės bendrovės, atitinkamai, jos valdomos akcininkų. Akcininko balso įtaka proporcinga jo turimam akcijų skaičiui.
  2. Kapitalo struktūra. Labai supaprastinus – kredito unijose kapitalas formuojamas iš narių pajinių įnašų, o banko kapitalą formuoja akcinis kapitalas, kurį įneša banko akcininkai (realiai tiek banko, tiek ir kredito unijų kapitalo struktūros yra sudėtingesnės).
  3. Pelnas – nėra vienintelis kredito unijos tikslas. Bankai yra akcinės bendrovės. Akcinių bendrovių tikslas yra pelnas ir maksimali grąža akcininkams. Kredito unijos yra kooperatyvai. Kooperatyvų tikslas yra maksimali nauda nariams. Paprastai kredito unijos nariams naudą perteikia teikdamos paslaugas geresnėmis nei rinka sąlygomis, pvz. teikdamos paskolas pigiau arba už indėlius mokėdamos daugiau. Bankai akcininkams tiesiog išmoka dividendus. Tiesa, kredito unijos negalėtų būti vadinamos ne pelno siekiančiomis organizacijomis. Jei kredito unijos visai neuždirbtų pelno, jos negalėtų tvariai veikti. Todėl kredito unijos dažnai apibūdinamos kaip  “ne pelnui, bet paslaugoms skirtos organizacijos” (angl. not for profit, but for service).
  4. Teikiamų paslaugų įvairovė. Komerciniai bankai teikia platesnį paslaugų asortimentą. Kaip pavyzdys, bankai teikia investicijų valdymo, pensijų kaupimo paslaugas, aptarnauja stambaus verslo įmones. Kredito unijos daugiausia koncentruojasi į privačius asmenis, šeimas ir smulkų verslą, o didžiausią dalį savo pajamų kredito unijos uždirba iš paskolų teikimo.
  5. Turto dydis. Dažniausiai kredito unijos yra mažesnės savo turto dydžiu. Tačiau ne visur: pavyzdžiui Kanadoje ir JAV kredito unijos savo dydžiu prilygsta komerciniams bankams.
  6. Veiklos priežiūra. Lietuvoje veikiančius komercinius bankus tiesiogiai prižiūri Lietuvos bankas. Kredito unijas prižiūri dvi įstaigos: Lietuvos Centrinė kredito unija (skėtinė organizacija) ir Lietuvos bankas.
  7. Reguliavimas. Bankai, teikdami platesnį finansinių paslaugų asortimentą prisiima ir daugiau veiklos rizikos. Todėl bankams keliami aukštensi kapitalo ir veiklos rizikos valdymo reikalavimai.
Koks skirtumas, skolintis iš kredito unijos ar iš banko? Realiai – jokio. Išmintinga skolintis toje įstaigoje, kuri pateikia geriausiai Jūsų poreikius ir galimybes atitinkantį paskolos pasiūlymą.
Visi klausimai

Reikia pagalbos?

Jei turite klausimų ar kyla neaiškumų - kreipkitės. Mūsų komanda visada pasiruošusi padėti.

Visi Kontaktai
Sandra Latvėnaitė
Paskolų vadybininkė
+37061837280 sandra@kaunounija.lt
Asta Kučienė
Paskolų vadybininkė
+37061649098 asta@kaunounija.lt