Paskolos suteikimo žingsniai.

2023 02 22 2023 02 22

Būsto užsienyje kredito dokumentus sutvarkysite be vargo, jeigu aiškiai žinosite kada, kam ir kokius dokumentus pateikti.

1. Atlikite įkeičiamo NT Lietuvoje ir perkamo NT užsienyje turto vertinimą.

2. Pateikite paraišką kreditui. Paraišką paskolai galite pateikti dviem būdais:

  • Internetu (greičiausias būdas). Paskolos skaičiuoklėje pasirinkę Jus dominantį paskolos produktą, sumą ir terminą spauskite “Pildyti paraišką“. Užpildykite trumpą paraišką ir patvirtinkite savo tapatybę Jums patogiu būdu. Viskas, Jūsų paraišką gavome ir artimiausiu metu Jums pateiksime paskolos pasiūlymą.
  • Kredito unijos buveinėje. Paraišką paskolai galite pateikti ir kredito unijos buveinėje. Taupant Jūsų laiką, siūlome iš anksto rezervuoti susitikimo laiką.

Jei dar nesate tikri dėl savo poreikių ar galimybių, visuomet galite pasitarti su mūsų paskolų vadybininku. Šiuo atveju yra geriausia pateikti užklausą ir paskolų vadybininkas artimiausiu metu su Jumis susisieks.

3. Gavę kredito unijos teigiamą sprendimą pasirašykite paskolos sutartį. Paskolos sutarties projektą iš anksto jums atsiųsime el. paštu – atidžiai jį peržiūrėkite. Visus kilusius klausimus galėsime aptarti susitikimo metu – jei kreditą imate su sutuoktiniu (bendraskoliu), atvykite kartu.

4. Gaukite teismo leidimą įkeisti būstą (jei įkeičiamas vienintelis šeimai priklausantis gyvenamosios paskirties turtas).Teismo leidimo nereikia, jei turite kitą būstą, kuris yra įregistruotas Šeimos turtu.

5. Apdrauskite įkeičiamą būstą. Bendradarbiaudami su Gjensidige draudimo bendrove, turto draudimo pasiūlymą gali pateikti jus aptarnaujnatis paskolų vadybininkas.

6. Įkeiskite turtą. Jums patogų susitikimo laiką su notaru suderins paskolų vadybininkas.

Paskola – Jūsų rankose! Tereikės pateikti mums prašymą, o paskolą išmokėsime jau kitą darbo dieną po nekilnojamojo turto įkeitimo.