Unijos atstovai stiprino partnerystės ryšius

Naujienos 2019 11 11 2019 11 11

Lapkričio 8 d. įvyko Lietuvos nekilnojamojo turto agentūrų asociacijos (LNTAA) organizuotas forumas. Dalyvauti jame buvo pakviesta ir Kauno regiono kredito unija, kurios vienas strateginių tikslų – padėti klientams priimti geriausią finansinį sprendimą, svarstant su nekilnojamuoju turtu susijusius klausimus.

Kredito unijos atstovai vykusiame forume dalijosi savo kasdiene darbo patirtimi, sprendžiant su nekilnojamuoju turtu susijusius klausimus ar iškylančias problemas. Taip pat sustiprino partnerystės ryšius su LNTAA, susipažino su kitų įmonių atstovais.

Forumo metu vyko diskusija tema „Ką galime išmokti iš užsienio kolegų?“, kurioje savo patirtimi dalijosi atvykę svečiai iš Portugalijos, JAV, kaimyninės Latvijos ir Estijos. Renginio metu politikai, valstybinių institucijų ir nekilnojamojo turto brokerių bendruomenės atstovai diskutavo, ar galime tikėtis, kad nuo 2021-ųjų metų nebus galima parduoti nekilnojamojo turto be brokerio.  

Nekilnojamojo turto paslaugų bendrovės „Newsec“ Tyrimų ir analitikos grupės vadovas Baltijos regione Mindaugas Kulbokas forumo dalyviams apžvelgė nekilnojamojo turto analitikos tendencijas ir privertė į analitiką pažvelgti kiek kitaip. „Ober-Haus“ vertinimo ir rinkos tyrimų departamento vadovas Saulius Vagonis pranešimo metu tarsi nukėlė į ekskursiją apie nekilnojamojo turto pradžią. Jis pasakojo, kas pasikeitė nekilnojamojo turto rinkoje, kas išliko iki šių dienų, o ką, deja, praradome negrįžtamai.

Antroje renginio dalyje vyko diskusija „Alternatyvūs kanalai – neišnaudojamos viešinimo galimybės, kurioje savo poziciją išsakė ir patirtimi dalijosi UAB „Verslama“ direktorius Ričardas Čepas, BNI Vėjas prezidentė , Baltic Sotheby’s brokerė Danguolė Valantinienė, „Alio.lt“ projekto vadovė Simona Dailydaitė,UAB „Wise Monks“ vadovas Artūras Pikšrys.

Nekilnojamojo turto plėtros bendrovė „Citus“ pardavimų vadovė Anželika Čiūtienė ir rinkodaros projektų vadovas Gediminas Lekoveckas pristatė forumo dalyviams „Karaliaučiaus slėnio“ projektą „Brangiausias kilimėlis“. Lyderystės ekspertų grupės vadovė, emocinio intelekto trenerė Nomeda Marazienė dalyviams pasakojo apie emocinį atsparumą didėjančio neapibrėžtumo pasaulyje, ji klausė, ar esame pasiruošę didėjančiam neapibrėžtumui bei pasakojo, kaip su tuo kovoti.

LNTAA buvo įsteigta 2007 m., siekiant suvienyti Lietuvos nekilnojamojo turto agentūras bendram tikslui – siekti palankesnių sąlygų sukūrimo nekilnojamojo turto veiklos vystymui, sudaryti prevenciją nelegaliai prekybai nekilnojamuoju turtu.